O NÁS

Hotel Bella je stylový tříhvězdičkový hotel, situovaný v areálu historické usedlosti. Existence této usedlosti je doložena již ve 13. století. Na přelomu 17. a 18. století byl statek přestavěn v barokním stylu. V roce 1958 byl objekt zapsán jako národní kulturní památka do Seznamu národních kulturních památek NPÚ.
V roce 2004-2007 proběhla totální rekonstrukce, jejíž velmi zdařilé výsledky můžete vidět na fotografiích. Hotel Bella byl otevřen v říjnu 2007. Našim cílem je nabídnout turistům co nejlepší kvalitu ubytování, perfektní služby, rady a kompletní pomoc při návštěvě Prahy, to vše v příjemné domácí atmosféře. 
Hotel Bella je rodinným hotelem s prioritou spokojnosti a bezpečnosti hostí. Budete se potkávat se stálým personálem v recepci i v jídelně. Stálý personál bude znát Vaše přání a Vy budete mít pocit domova. V hotelu Bella nejste pouze hotelovým hostem, ale hostem naší rodiny. 
Těšíme se na všechny hosty, protože každý host je spolutvůrcem stále vyšší kvality služeb našeho hotelu a budování jeho tradice. 

Dovolená v Praze je možná po celý rok, protože každé roční období zde má svůj jedinečný nádech.
Budeme velmi rádi, vyberete-li si pro Váš pobyt právě náš hotel. V tom případě uděláme vše pro to, abyste si Vaší návštěvu perly střední Evropy co nejvíce vychutnali. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Hotel Bella